Álláslehetőség

10 éve működő, széles ügyfélkörrel rendelkező mobiltelefon-tartozék – és szerviz bolt munkatársat keres Budapest több pontján elhelyezkedő üzletébe.
Ha szeretnél egy fiatalos, megbízható csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk:

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKAKÖRBE
Feladatok:
- Proaktív értékesítés: kínálatunk bemutatása, vásárlóink ízlésének megfelelő termékajánlás
- Folyamatosan fejlődő és változó friss árukészlet kínálatának ismerete
- Áruátvétel, árupakolás, készletkezelés

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Értékesítési tapasztalat
- Releváns tapasztalat a mobilkommunikáció területén (telefonok, készülékek ismerete)
- Heti 5 nap munkavégzés (Esetenként hétvégi munkavégzés)
- Megoldásorientált gondolkodásmód
- Jó csapatjátékos
- Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet

Amit kínálunk:
- Változatos feladatok
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Fizetés 200.000.- 400.000. Ft (alapbér +teljesítmény arányos jutalék)
- Céges munkaruha, dolgozói eszközök
- Stabil munkaadói háttér
- Munkavégzés lehetséges helyszínei: (Allee, Lurdy- ház, Westend)

Fényképes önéletrajzodat várjuk a marketingperfectgsm@gmail.com e-mail címre!